Gogolewo 141

 Działka położona w GOGOLEWIE  gmina Dębnica Kaszubska

Cena wywoławcza: 27 000 zł + 23% VAT

numer działki powierzchnia w m2 przeznaczenie księga wieczysta
 
141/1
 

1700

zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna SL1S/00051941/9

Dla działki o numerze 141 (nr przed podziałem) wydana została Decyzja o warunkach zabudowy nr RA.6730.34.2016.DM z 2016-06-29 – Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku garażowo-gospodarczego (wraz z określeniem zasad podziału nieruchomości) w miejscowości Gogolewo gmina Dębnica Kaszubska

lokalizacja: Gogolewo to wieś sołecka, położona w północno-wschodniej części gminy Dębnica Kaszubska, w otulinie Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”,  przy drodze powiatowej Głobino – Podkomorzyce. Wieś oddalona o ok. 15 km od Dębnicy Kaszubskiej i ok. 25 km od Słupska.

W miejscowości funkcjonuje szkoła podstawowa oraz ochotnicza straż pożarna. Rozwój sportowy zapewnia Klub Sportowy „Iskra”. Prężnie działa stowarzyszenie  „Gogolewianki”,  mające na celu aktywizację mieszkańców oraz „Złote Runo” działające na rzecz szkoły podstawowej.

Działka położona jest na skraju wschodniej części wsi.

  • sąsiedztwo: od strony zachodniej działki zabudowane, natomiast z drugiej strony działki rolne;
  • kształt działki: zbliżony do trójkąta;
  • dojazd: z drogi powiatowej, a następnie ok 300 m drogą gminną;
  • uzbrojenie: w odległości ok 70 m sieć wodociągowa, energetyczna i kanalizacyjna, sieć projektowana kanalizacyjna i wodociągowa w drodze nr 85;
  • zagospodarowanie terenu: teren równy o lekkim spadzie, na ww. działce występują punktowe stanowiska archeologiczne, występowanie punktowych stanowisk archeologicznych.
  • Informacje dot. gleby: – użytki glebowe: RIVa, – gatunek gleby: pgl:ps (piasek gliniasty lekki/piasek słabo gliniasty), – typ i podtyp gleby: gleby brunatne wyługowane i brunatno kwaśne.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Gogolewo, w której znajduje  się duże jezioro Dobrskie, wykorzystywane turystycznie.

Dodatkowe informacje

Cena

27 000 zł + 23% VAT

Powierzchnia

pow. 1700

Miejscowość

Gogolewo