Skip to main content

Organizator wycieczek kulturalno- edukacyjnych do Gdyni w ramach projektu pn.: „Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w ramach MOF Słupska” wyłoniony.

 

Nowy rok przedszkolny rozpoczął się, a wraz z nim trwa kontynuacja projektu pn.: „Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w ramach MOF Słupska”. Prowadzone są już zajęcia typu: Kreatywny Maluch, Mały Odkrywca, zajęcia rytmiczno- taneczne, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, zajęcia logopedyczne oraz zajęcia opiekuńcze, a w krótce rozpoczną się zajęcia terapii pedagogicznej z elementami integracji sensorycznej.

Kolejny etap to wyłonienie organizatora wycieczek dla trzech przedszkoli na rok 2017. W drodze postępowania przetargowego organizatorem wycieczek zostało Biuro Turystyczne „Belfer- JB”. W ramach wycieczek zaplanowano spacer po Bulwarze Nadmorskim i Skwerze Kościuszki, żeglarskiej marinie – największym porcie jachtowym w Polsce, pobyt w Muzeum Oceanograficznym i Akwarium Morskim. Ponadto w ramach wyjazdu do Gdyni dla dzieci będą zorganizowane zajęcia edukacyjne w Centrum Nauki EXPERYMENT, gdzie poprzez zabawę i doświadczenia poznawały prawa nauk matematyczno- przyrodniczych.

Aktualnie prowadzone są prace nad zakupem pomocy dydaktycznych.

Skip to content