Skip to main content
Aktualności

Spotkanie informacyjne “Czyste Powietrze”

By 14 stycznia, 2024No Comments

Wójt Gminy Dębnica Kaszubska serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla Mieszkańców w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, które odbędzie się dnia 22 stycznia 2024 r. (poniedziałek) w godzinach 12:00 – 17:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Dębnicy Kaszubskiej w pokoju numer 27. Podczas spotkania osoby zainteresowane, indywidualnie dowiedzą się o możliwości skorzystania z dofinansowania na wymianę źródła ciepła, termomodernizację budynku oraz zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

Program Priorytetowy “Czyste Powietrze” powstał w odpowiedzi na zmieniające się warunki klimatyczne i poprawę jakości powietrza, a także zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Skierowany jest do osób fizycznych, które są właścicielami lub współwłaścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu!

Dodatkowo informujemy, że pod koniec minionego roku Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił nową odsłonę strony internetowej programu „Czyste Powietrze”: czystepowietrze.gov.pl, dostępny jest też przewodnik wideo na YT dla nowych użytkowników: https://youtu.be/OY9pdYutHNo.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 730820373.

Skip to content